خانه / سیاه دانه / بازار فروش سیاه دانه اصفهان

بازار فروش سیاه دانه اصفهان

بازار فروش سیاه دانه اصفهان

سیاه دانه اصفهان، ادویه ای است که طعم بسیار تلخ و تندی دارد. این دانه های سیاه خواص زیادی دارند و در تهیه ی مواد غذایی از جمله انواع ترشیجات مورد استفاده قرار میگیرد. سیاهدانه اصفهان معروف بوده و هر قدر دانه آن سیاه تر باشد، مرغوبتر و با کیفیت تر است. انواع مختلف سیاه دانه اصفهان در بازار های کشور، با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. متقاضیان، همواره به دنبال محصولی با کیفیت بالا و قیمت پایین هستند. از اینرو، نمونه ای که بتواند این دو مشخصه مهم را همزمان باهم داشته باشد می تواند فروش بسیار زیادی را در بازار های حضوری و نیز اینترنتی داشته باشد.

جهت ارتباط با مرکز فروش سیاه دانه اصفهان با شماره های موجود در ارتباط باشید.

نحوه تولید سیاهدانه مرغوب

نحوه تولید سیاهدانه مرغوب

برای تولید یک سیاه دانه مرغوب و با کیفیت ابتدا باید بذر مرغوبی را خریداری نمود. بذر سیاه دانه اصفهان بسیار مرغوب و تمییز می باشد.

سیاهدانه، دانه ای است سیاه رنگ، که حالت اسفنجی دارد و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. نامهای دیگر این دانه، سیاه تخمه یا شونیز است. کاشت این گیاه، بوسیله بذر صورت میگیرد که در دو فصل بهار و پاییز انجام میسود. میزان آب مورد نیاز سیاه دانه، کم تا متوسط است. اما، بهتر است این کار به شکل منظم و با دفعات کم صورت گیرد همچنین، بهتر است قبل از آبیاری بذرها، خاک کاملا خشک باشد چون در غیر اینصورت باعث آفت زدگی میشود.

رشد این بذرها، در انواع خاک امکان پذیر است. نکته قابل توجه اینکه، خاک اسیدی برای رشد دانه های سیاه دانه بهتر است. این گیاه، پس از یکسال کاشت، در بهار گل میدهد و نیاز به نور کامل آفتاب دارد. زمان برداشت بذرهای کاشته شده در بهار، شهریور ماه است. دانه های سیاه دانه درون کپسولهایی قرار دارند که پس از زرد شدن آنها، قابل برداشت هستند.

برای تهیه سیاه دانه اصفهان کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

فروشگاه انواع سیاه دانه اصفهان در بازار

فروشگاه انواع سیاه دانه اصفهان در بازار

بهترین و با کیفیت ترین سیاه دانه را میتوان در فروشگاههای اصفهان یافت. سیاه دانه اصفهان بسیار با کیفیت و مرغوب می باشد و کود شیمیایی در تهیه آنها بکار نرفته است. علاوه بر این، دارای روغن فراوان می باشد و دانه درشت و خوش عطر و بو است.

قیمت فروش عمده سیاه دانه، در فروشگاههای اصفهان مناسب می باشد و انواع مختلفی از آن را میتوان در آنجا یافت. این دانه های روغنی خواص گوناگونی داشته و به شکل خام نیز مصرف میشوند همچنین منبع خوبی از پروتئین می باشند. این دانه ها دارای روغن زیادی می باشند و سشار از خواص درمانی مهم می باشد و میتوان بجای روغن حیوانی استفاده کرد.

متقاضیان میتوانند جهت خرید مستقیم این محصول، به فروشگاه سیاهدانه، در اصفهان مراجعه کنند. این دانه های سیاه رنگ پرخاصیت، قیمنی مناسب داشته و حتی به سراسر کشور ارسال میشوند. خرید این محصول به شیوه ی غیر مستقیم و از طریق اینترنت نیز امکان پذیر است و به خریدار این امکان را میدهد که بدون فوت وقت، محصول خود را دریافت کند.

در عمده فروشی سیاه دانه اصفهان خریداران با تخفیفات ویژه ای در خرید خود روبه رو خواهند شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin