خانه / سیاه دانه / بازرگانی فروش انواع سیاه دانه تبریز

بازرگانی فروش انواع سیاه دانه تبریز

بازرگانی فروش انواع سیاه دانه تبریز

سیاه دانه تبریز یکی از گیاهان دارویی است که خواص خارق العاده ای دارد. به عنوان مثال : در درمان بیماری هایی نظیر بیماری های قلبی ،سل ،دیابت ، کم خونی و … بسیار موثر است. همچنین برای زخم معده ، درمان سرطان و … مفید واقع می شود.

این دانه های سیاه به دلیل این که یک گیاه دارویی پر از خواص و مواد معدنی است و مورد پسند افراد زیادی قرار دارد. از سیاه دانه در تولید روغن نیز استفاده می شود که این روغن خواصی از قبیل بهبود و درمان اسهال ، دیابت ، عفونت ،آسم ، سرطان روده ،ترک اعتیاد ،درمان میگرن ، درد کلیه ،دل پیچه ، درد رحم ، درمان تب و … دارد. معجون سیاه دانه تبریز نیز دارای فواید فراوان است. طعم سیاهدانه تلخ است و نام های دیگری همچون سیاه تخمه ، شونیز ،سنوخ سیاه و … دارد.

نحوه تولید و پرورش سیاهدانه

نحوه تولید و پرورش سیاهدانه

زمان کشت این محصول به دو صورت بهار و پاییز است که کشت بهاره آن در اوایل خرداد گل می دهد. آب و هوای مناسب برای آن ، آب و هوای معتدل و سرد است . گفت می شود با بسیاری از خاک ها سازگار است اما خاک های ضعیف برای کاشت سیاه دانه مناسب نیستند. گیاه در خاک های فقیر از عناصر مهم معمولا کم رشد و زرد رنگ می شوند.

پس از دوره آبیاری ،شخم ، و تسطیح ، کشاورزان با دستگاهی زمین کشت شد را به فاصله های حدودا 30 سانتی متری تقسیم می کنند. در مهر ماه و آبان ماه کود هایی را به زمین می افزایند تا عملکرد و رشد گیاه روند بهتری پیدا کند. آبیاری گیاه باید منظم و به فاصله هر 7 الی 8 روز در صورت آبیاری غرقابی انجام گیرد.

علاوه بر این ها کشاورزان باید توجه ویژه ای به آفت ها و علف های هرز داشته باشند و آنها را با سم زدایی کنترل کنند. برخی افراد کشت این محصول را پاییز نیز انجام می دهند که زمان برداشت آن خرداد ماه و زمان برداشت محصول بهاره آن در تیر ماه می باشد. در تبریز برای کشت سیاه دانه باید کشت پاییز را انجام داد.

فروش عمده و اینترنتی سیاه دانه تبریز در این بازرگانی

فروش عمده و اینترنتی سیاه دانه در این بازرگانی

سیاه دانه تبریز در بازار ها به وفور یافت می شود و آن را می توان به صورت عمده و خرده خریداری کرد. اغلب سیاه دانه های موجود در بازار ایران از کشور های دیگر وارد می شوند. اما با افزایش تقاضا و مصرف آن میزان تولید آن در کشور روز افزون می باشد. گفته می شود سیاهدانه های هندی به دلیل روغن دهی بیشتر برای خرید عمده مناسب تر است اما اینطور نیست چه بسا سیاه دانه های بسیاری از مناطق ایران در رقابت با هندی می باشد که قیمت بالاتری هم دارد.

سیاه دانه دارای آهن و پتاسیم فراوانی می باشد و پیامبر اسلام آن را درمان هر دردی خوانده است و خرید آم می تواند برای شما و سلامتی بدنتان بسیار مفید واقع شود.

یکی دیگر از روش های خرید سیاه دانه تبریز به صورت عمده خرید اینترنتی است که مشتریان و متقاضیان می توانند آن را در اسرع وقت تحویل بگیرند. جت ارتباط با این بازرگانی فروش به شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin