خانه / سیاه دانه / تولید کننده سیاه دانه فله

تولید کننده سیاه دانه فله

تولید کننده سیاه دانه فله

خرید سیاه دانه فله از تولید کننده که یکی از دانه های گیاهی می باشد و در کشورهای مختلفی کشت و برداشت می شود. این محصول که اکثرا برای تهیه روغن گیاهی از آن استفاده می شود، در کشورهایی از جمله هند، سوریه و کشورمان ایران تولید می شود. برداشت سیاهدانه در کشورهای جنوب اروپا و آسیای غربی رواج بیشتری دارد و اکثرا در کشورهایی با آب و هوای گرمسیری کشت می شود.

سیاه دانه های وارداتی کلا به صورت کیسه 25 کیلویی به همراه جزيیات درج شد محصول و طبق استاندارد های بهداشت می باشد. کشورهای هند و سوریه این دانه گیاهی را کاملا به صورت سورت و تمییز بدون چوب و گرد و خاک به بازار عرضه می شود. سیاه دانه ایرانی با وجود دستگاه های پیشرفته سورتینگ از نظر کیفیت در رقابت با نوع وارداتی می باشد.

این مجموعه تولید کننده و فروشنده اصلی سیاه دانه فله می باشد.

مخلوط عسل و سیاهدانه

مخلوط عسل و سیاهدانه

توزیع سیاه دانه فله با روش ها و قیمت های مختلفی انجام می گیرد که قیمت آن به عوامل زیادی بستگی دارد . تحقیقات نشان می دهد که مواد معدنی و ویتامین های موجود در سیاه دانه در درمان دیابت، سل، بیماری های قلبی و عروقی، کم خونی و میگرن مفید است. سیاه دانه، دانه ای سیاهرنگ و کوچک است که قرن ها به عنوان گیاه دارویی استفاده می شود.

یکی از معجزات درمانی سیاه دانه ،مخلوط آن با عسل است . این را نه فقط طب سنتی بلکه تحقیقات دانشمندان دنیا بیان می کند . مصرف مقدار مشخصی از معجون سیاه دانه و عسل طبیعی کمک می کند تا شما مشکلات کمتر و بیماری های خفیف تری داشته باشید . به طور کلی مصرف این معجون طبیعی که در طب سنتی ایرانی نیز به آن به شدت توصیه می شود ، سلامت کلی بدن را تضمین می کند .

جهت خرید سیاه دانه فله در این سایت با شماره های موجود در ارتباط باشید.

تولید کننده اصلی سیاه دانه فله

تولید کننده اصلی سیاه دانه فله

ایران یکی از کشورهای تولید کننده سیاه دانه می باشد که بیشترین میزان برداشت آن در شهرهای اصفهان و اراک و شمال کشور صورت می گیرد .

فروش و توزیع سیاه دانه فله با روش ها و قیمت های مختلفی انجام می گیرد و قیمت آن به موارد متفاوتی بستگی دارد ، از جمله به کیفیت آن ، خام بودن، وزن و روش های ارايه که به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می گیرد یا با واسطه اما یکی از راحت ترین و معتبرترین محل فروش سیاه دانه سایت های اینترنتی می باشد که با انواع برند مرغوب اقدام به این کار کرده و با کیفیت ترین سیاه دانه خام را با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن به مشتریان و خریداران عرضه می کنند .

سایت داپیدو یکی از مراکز فروش سیاه دانه فله از تولید کننده می باشد. فروش مستقیم سیاهدانه از کشاورز موجب کاهش قیمت عرضه محصول در بازار می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin