خانه / داپیدو / خرید عمده لوبیا سفید صادراتی در اصفهان

خرید عمده لوبیا سفید صادراتی در اصفهان

لوبیا سفید صادراتی  از نظر کیفیت و مرغوبیت محصول در حد ممتاز می باشد و بازار خرید و فروش عمده خوبی را در خارج از کشور دارد، لوبیا صادراتی یکی از بهترین انواع محصولات عرضه در بازار می باشد که توسط دستگاه کالر سورت و بوجاری یکدست و یک رنگ و پس از شستشو و بست بندی به دیگر کشورهای متقاضی صادر می شود.

مجموعه داپیدو با همکاری گسترده با کشاورزان و کارخانه های سورتینگ محصولی کاملا با کیفیت و ممتاز را در اختیار مشتریان خود می گذارد. برای خرید عمده لوبیا سفید صادراتی با مشاورین فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

خرید عمده لوبیا سفید صادراتی در اصفهان

لوبیا سفید صادراتی

لوبیا سفید صادراتی

شرکتهای فراوانی اقدام به خرید و فروش عمده لوبیا سفید می کنند. برای خرید در حجم بالا باید به مراکز تولیدی و کارخانه ها مراجعه نمود که عمده تولید لوبیا سفید بیشتر در شهرهای همچون اصفهان،خمین،ازنا،لردگان و… می باشد. فروش لوبیا در این مجموعه مستقیم از کارخانه صورت می گیرد و به مراتب قیمت مناسبتری نیز دارد.

در این سایت می توانید لوبیا سفید با کیفیت صادراتی را خریداری نمایید. لوبیا سفید لیزر شده یا همان کالر سورت، همان لوبیا است که پس از برداشت و جدا شدن دانه ها از غلاف، توسط دستگاه های بوجاری یک دست می شوند و با دستگاه کالر سورت یک رنگ و کاملا تمییز و مناسب صادرات می شود.

همیشه برای اینکه بتوان محصولی ممتاز و با کیفیت را خریداری نمود باید به مراکز عمده فروشی مراجعه کرد. ما در این سایت با معرفی محصولات خود این امکان را برای شما خریداران عزیز فراهم نمودیم تا بتوانید به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

برای ثبت سفارش یا خرید عمده لوبیا سفید به شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

قیمت خرید لوبیا سفید صادراتی

قیمت خرید لوبیا سفید صادراتی

مهمترین فاکتور در خرید لوبیا سفید بعد از کیفیت، قیمت عمده آن است. چراکه تاجران و خریداران در یک بازار بزرگ رقابتی قرار دارند و هر تولید کننده ای به دنبال فروش بیشتر می باشد. مراکز می توانند بیشترین فروش را رقم  بزنند که محصولی با کیفیت را در کمترین قیمت ممکن عرضه کنند.

بی شک قیمت هر محصول بر اساس کیفیت آن تعیین می گردد. مثلا لوبیا، اگر ریز باشد قیمت ارزانتر و اگر درشت باشد قیمت بیشتری دارد. قیمت لوبیا قرمز کپسولی به دلیل بزرگتر بودن از انواع لوبیا قرمز بیشترین قیمت را داراست. این موضوع در رابطه با لوبیا سفید هم اتفاق می افتد. البته لازم به ذکر است به دلیل کشت فراوان این محصول و مصرف کم از جانب مردم قیمت لوبیا سفید کمتر از انواع دیگر لوبیا در بازار عرضه می شود.

لوبیا بیشتر در استان های چهارمحال بختیاری، مرکزی و لرستان تولید می شود اما قیمت خرید در این استان ها به دلیل فروش بوجاری لوبیا بسیار ارزانتر میباشد که نسبت به محصول سورت شده یکدست و یک رنگ نمی باشد. لذا جهت صادرات لوبیا حتما محصول ممتاز و اعلا را باید از کارخانه های سورتینگ تهیه نمود.

قیمت خرید عمده لوبیا سفید در شهرهای خمین، لردگان، ازنا و الشتر از نظر تولید بهترین انواع لوبیا درجه یک در رتبه اول کشور هستند. لذا قیمت این محصولات در این شهرها با هم برابر است. امسال به دلیل برخی از مشکلات، قیمت حبوبات دچار نوسان شد. همچنین این جریانات بر قیمت لوبیا سفید مانند دیگر حبوبات تاثیر گذار بود. لذا اگر قصد خرید این محصول را دارید بهتر  آن را با حجم بالا و با قیمت عمده خریداری نمایید.

خرید عمده لوبیا سفید در اصفهان

خرید عمده لوبیا سفید در اصفهان

لوبیا سفید صادراتی اصفهان از نمونه های درجه یک این محصول است. مجموعه داپیدو یکی از مراکز خرید و فروش عمده لوبیا سفید صادراتی در اصفهان می باشد. این محصول در کیسه های 30 کیلویی و 25 کیلویی به کشورهای همسایه و دیگر کشورها صادر می شود.

صادرات لوبیا بیشتر به کشورهای عربی صورت می گیرد. مردمان این کشورها در بیشتر غذاهای خود از این محصول استفاده می کنند و یکی از محبوبترین حبوبات در میان آنها می باشد.

در خرید باید دقت نمود که قیمت لوبیای به حال خود یا کشاورزی، بوجاری و کالر سورت از لحاظ قیمت باهم متفاوت هستند. محصول بوجاری فقط ضایعات سنگ و خاک و کاه تا حدود 98 درصد از آن حذف می شود، اما ممکن هست لوبیا ها از نظر رنگ یکدست نباشد و مقداری کاه ریز در بار باشد که محصول در دستگاه کالر سورت از نظر رنگ یکدست و کاملا تمییز می شود.

برای خرید عمده لوبیا سفید از طریق همین سایت با مشاورین فروش ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin