خانه / لوبیا سفید / خرید فروش لوبیا سفید به قیمت عمده

خرید فروش لوبیا سفید به قیمت عمده

خرید فروش لوبیا سفید به قیمت عمده

خرید فروش لوبیا سفید عمده به قیمت کشاورز عموما در مراکز و کارخانه های سورتینگ امکان پذیر است. مجموعه داپیدو یکی از مراکز توزیع مستقیم محصولات ازکارخانه به دست مشتریان است. شما مشتریان عزیز می توانید در این سایت به شماره های موجود تماس بگیرید و از خرید فروش لوبیا سفید عمده به قیمت کشاورز جویا شوید.

خرید و فروش لوبیا به صورت اینترنتی

خرید و فروش لوبیا به صورت اینترنتی

یکی از متداولترین روشهای خرید و فروش محصولات و کالاهایی همچون لوبیا سفید، قرمز و … بصورت اینترنتی می باشد. در این شیوه تبادالات که نوین و کاربردی می باشد دیگر تاجران نیاز به سفر و خرید حضوری ندارند. در مبادلات حضوری مشکلات متعددی از جمله صرف هرینه و زمان زیاد وجود داشت.

خرید و فروش اینترنتی با وجود تکنولوژِی جدید به سرعت در حال گسترش است و از مطمئن ترین روش های تجارت می باشد اگر قوانین و اصول آن رعایت گردد، این مجموعه با طراحی سایت، خرید و فروش اینترنتی محصولات اصلی خود همچون سیاه دانه و لوبیا لوبیا سفید، قرمز و چیتی را از طریق اینترنتی به انجام می رساند.

این سایت فراهم شد، تا مشتریان بتوانند راحتتر محصول مورد نظر خود را سفارش دهند. همچنین خرید لوبیا سفید با حجم بالا شامل تخفیف هایی در قیمت فروش نهایی این محصول از سوی شرکت حبوبات می باشد.

فروش فله ای لوبیا سفید در کیسه های 25 کیلویی یا 30 کیلویی صورت می گیرد. عموما کیسه های نارنجی رنگ مخصوص صادرات انجام می شود. این نوع از بست بندی مخصوص صادرات و مورد پسند تجار محترم می باشد. خرید به صورت عمده بسیار به صرفه تر از کیلویی می باشد البته بیشتر شرکتها اقدام به فروش فله می کنند. خرید کیلویی این محصول باعث افزایش قیمت می شود.

قیمت لوبیا سفید

قیمت لوبیا سفید

نوسانات بازار حبوبات باعث شد که بیشتر از همیشه مردم به سایتهای خرید و فروش حبوبات رجوع کنند، قیمت حبوباتی همچون لوبیا سفید در سال گذشته و امسال به دلیل صادرات چند برابر افزایش پیدا کرد. این جهش برای مدتی باعث نابسامانی در قیمت انواع حبوبات شد، به طوری که هر لحظه قیمت حبوبات بروز رسانی می شد. همچنین در ابتدا سال ۱۴۰1 قیمت لوبیا سفید، قرمز و چیتی افزایش چشمگیری داشت.

هم اکنون قیمت خرید عمده لوبیا سفید به دلیل تولید کم و تقاضای بالا به ثبات نسبی نرسیده است. در حال حاضر می توانید برای آگاهی از قیمت لوبیا سفید ایرانی با مشاورین فروش مجموعه در ارتباط باشید. در بازرگانی فروش لوبیا سفید به قیمت کشاورز خرید و فروش می شود. به بازار عرضه می شود.

لازم به ذکر است که قیمت حبوبات بستگی به عوامل داخلی و خارجی دارد این عوامل بسیار در تعیین قیمت حبوبات ازجمله لوبیا سفید بسیار تاثیر گذار است مانند:

  1. واردات و صادرات لوبیا سفید
  2. میزان تولید لوبیا سفید
  3. بار تازه و یا کهنه
  4. ریز و درشتی لوبیا سفید
  5. شرایط بازار حبوبات
  6. عرضه و تقاضای لوبیا سفید در بازار و ….

خرید و فروش عمده لوبیا سفید از تولیدی

خرید و فروش عمده لوبیا سفید از تولیدی

شهرهای زیادی اقدام به تولید لوبیا میکنند، خمین ، ازنا، الیگودرز، همدان، زنجان، اراک و… از شهرهای عمده تولید کننده می باشند. تولید این محصول در بیشتر مواقع بیش از نیاز کشور است و معمولا مازاد این محصول را به کشور های عراق ، عمان ، سوریه و … صادر می کنند. خرید فروش عمده لوبیا سفید بیشتر جهت صادرات صورت می گیرد.

فروش لوبیا سفید دست اول و بدون واسطه را از این شرکت وبا کیفیت بالا تهیه نمایید. فروش مستقیم این محصول باعث شکسته شدن قیمت غیر واقعی آن می شود. چنانچه قصد صادرات این محصول را دارید می توانید آن را با حجم بالا از این مجموعه و با قیمت کشاورز تهیه نمایید

از طریق همین سایت می توانید درخواست محصول خود را ثبت نمایید و یا با شماره موجود در سایت با مشاورین فروش، ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin