خانه / خرید عمده سیاه دانه / قیمت خرید سیاه دانه هندی – ایرانی

قیمت خرید سیاه دانه هندی – ایرانی

قیمت خرید سیاه دانه هندی - ایرانی

قیمت خرید سیاه دانه هندی و ایرانی به دو دلیل عمده با هم یکسان نیست. مهمترین دلیل بالا بودن قیمت سیاه دانه هندی وارداتی بودن و بالا بودن کیفیت آن نسبت به نوع ایرانی می باشد. سیاه دانه هندی نسبت به نوع ایرانی درصد ناخالصی کمتری دارد. علت آن پیشرفته بودن دستگاه های سورتینگ و تولید انبوه این محصول در کشور هند میباشد. که در ادامه مقاله بیشتر به این موضوع می پردازیم.

جهت کسب اطلاعات در مورد نحوه خرید و قیمت سیاه دانه به شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

خواص درمانی سیاهدانه و تاثیر آن در قیمت

خواص درمانی سیاهدانه و تاثیر آن در قیمت

در ابتدا گفتیم قیمت خرید سیاه دانه تابع عوامل گوناگونی همچون میزان تولید و چگونگی مراحل تولید ،میزان عرضه و تقاضای این محصول است. در کشور ایران به دلیل تولید زیاد سیاهدانه قیمت این محصول با کاهش چشمگیری همراه شد.

سیاه دانه یک گیاه دارویی با خواص درمانی بسیار زیادی میباشد، از همین رو این گیاه مورد توجه همگان قرار گرفت به خصوص شرکت های داروسازی. با شناخت بیشتر مردم به این گیاه و افزایش تقاضا و مصرف این محصول ارزش این گیاه در جهان بیشتر و موجب بالا رفتن قیمت آن شد.

سیاهدانه در ایران در بیشتر مناطق کشت می شود و سازگاری خوبی با اقلیم ایران دارد. از همین رو کشت این گیاه در کل کشور افزایش یافت که موجب کاهش قیمت خرید سیاه دانه در داخل کشور شد. سیاه دانه ایرانی امروزه به دلیل وجود دستگاه های سورتینگ پیشرفته از نظر کیفیت در رقابت با نوع هندی می باشد.

یکی از خواص بیشمار سیاه دانه کاهش سرطان و تومور ریه می باشد. مصرف مستقیم سیاه دانه در غذاها و یا مصرف روغن آن به سبب وجود آنتی اکسیدان ها و فاکترهای دیگر سبب قطع عروق خونی منطقه تحت سلطه تومور سرطانی ریوی می شود، با قطع عروق خونی سلول های سرطانی امکان تغذیه ندارند و به مرور زمان ضعیف می شوند و به این ترتیب تومور سرطانی بر اثر مصرف روغن سیاه دانه کاهش چشمگیری پیدا میکند.

تحقیقات نشان می دهد مصرف سیاه دانه علاوه بر کاهش و درمان سرطان ریه نقش مهمی در پیشگیری از سرطان های رحم ،پوست ،پستان ،معده و پروستات نیز دارد. توصیه ما به شما خرید سیاه دانه ایرانی با قیمت مناسب می باشد تا با مصرف آن به سلامت بیشتر بدن اهمیت ویژه ای دهیم.

مرکز خرید و فروش سیاه دانه هندی و ایرانی به قیمت عمده

مرکز خرید و فروش سیاه دانه هندی و ایرانی به قیمت عمده

این مرکز فروش اینترنتی با عرضه مستقیم از واحد تولیدی کمترین قیمت خرید سیاه دانه را برای مشتریان درج نموده. مجموعه داپیدو به عنوان توزیع کننده سیاه دانه ایرانی در کشور امکان خرید اینترنتی را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده. همواره میکوشد تا از طریق ایجاد راه های گوناگون سیاه دانه تازه و با کیفیت را به دست مشتریان و مصرف کنندگان آن برساند.

از جمله این روش ها میتوان به توزیع سیاه دانه مرغوب در نمایندگی ها و شعبه های گوناگون و فروش حضوری و بدون واسطه آن اشاره کرد که به سبب حذف سودجویان و دلالان از قیمت مناسب و با صرفه تری از نظر اقتصادی برخوردار است .

همچنین برای آن دسته از مشتریانی که به دلایل گوناگون همچون هزینه های زیاد حمل و نقل و موقعیت جغرافیایی امکان مراجعه حضوری به شعبه ها را ندارند، این مجموعه اقدام به ایجاد سایت های معتبر و فروش اینترنتی سیاه دانه نموده است . همچنین با برقراری تماس با مشاورین فروش می توانید از قیمت خرید سیاه دانه آگاه شوید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin