خانه / فروش عمده سیاه دانه / قیمت سیاه دانه گلستان در فروش عمده

قیمت سیاه دانه گلستان در فروش عمده

قیمت سیاه دانه گلستان در فروش عمده

در حقیقت قیمت سیاه دانه گلستان در فروش عمده بستگی به میزان کیفیت محصول در تولید و میزان تقاضا بر میگردد. سیاه دانه گیاهی از خانواده گل‌های ساعتی و تیره آلالگان محسوب می شود. خاستگاه اصلی سیاهدانه در مناطق ویژه جنوب غربی آسیا و مدیترانه در نظر گرفت می شود. به علاوه گل‌های سیاه دانه کیلویی بسیار ظریف بوده و غالبا از رنگ آبی روشن تا رنگ سفید در حال تغییر است. بازار فروش این دانه های دارویی از گسترش خوبی برخوردار بوده و قیمت آن روز افزون می باشد.

جهت دریافت بروزترین قیمت سیاه دانه در گلستان با ما در ارتباط باشید.

شناخت انواع مختلف سیاهدانه

شناخت انواع مختلف سیاهدانه

در بازار فروش سیاه دانه گلستان عموما از انواع مختلفی یاد می کنند و برای هرکدام قیمت خاص خود را ارائه می دهند. در واقع سیاهدانه‌ یک گیاه بوده و انواع آن براساس منطقه ای که کشت می شود بیان می شود. غالبا کشاورزان اعتقاد دارند کشت سیاه دانه هندی هر منطقه ای از جهان رشد متفاوت داشته. که در بازار های مختلف غالبا با نام کشوری که از آن می‌آید و خاستگاه آن هاست شناخته می‌شوند. برای مثال سیاهدانه هندی، سیاهدانه ایرانی و همین طور سیاهدانه سوری.

در حقیقت، همانطور که گفتیم سیاهدانه یک گیاه بوده و اصلی ترین تفاوتی که در قیمت سیاه دانه گلستان با اصفهان باهم دارند مقدار درصد روغن و نحوه ارائه و پخش یا فروش آن ها به دست مشتری است.
بهتر است بدانید سیاهدانه‌های سوری و هندی از نظر کیفیت دانه ها با نوع ایرانی برتری زیادی ندارند. بلکه سیاهدانه هندی و سوری به دلیل داشتن دستگاه پیشرفته در بوجاری 0/1 %  خالص و تمیزتر هستند. سیاه دانه‌های ایرانی به دلیل نداشتن تجهزیات کافی در سطح کشور و همین طور کمبود نیروهای ماهر ، همراه با گرد و خاک و چوب‌های سر گیاه، به بازار های خرید و فروش وارد می‌شوند.

دانه های سیاهدانه درواقع کوچیک بوده و عمل خالص سازی آن فرآیند سخت و نیازمند تجهیزات پیشرفته می باشد. اگر کشاورزان با همکاری مهندسین بزرگ کشورمان تجهیزات مناسبی را برای خالص سازی این دانه ها بسازند دیگر فرقی بین سیاه دانه ایرانی و هندی وجود نخواهد داشت.
به مراتب هم بازار سیاه دانه ایران در خارج از کشور رونق خوبی را خواهد پیدا کرد. سیاه دانه گلستان با قیمت پایین و کیفیت بالای آن می تواند برای صادرات مناسب و جایگزین نوع خارجی شود.

قیمت سیاه دانه گلستان بصورت عمده

قیمت سیاه دانه گلستان بصورت عمده

سیاه دانه در گلستان در مناطقی با بارش متوسط هم کشت میشود و با رشد خوبی همراه می باشد. فروش این دانه ها در گلستان به صورت عمده از رونق خوبی بخوردار بوده. مجموعه داپیدو با همکاری کشاورزان اقدام به فروش عمده سیاه دانه در گلستان با قیمت تولیدی نموده.

در این شیوه فروش خریدار محصول را مستقیما از کشاورز خریداری و با مشاهده محصول از نزدیک با اطمینان کامل به خرید می پردازد. همچنین این مجموعه آمادگی خدمت رسانی و همکاری داعم با خریداران عمده دارد. تا بتواند با همکاری بزرگ بین توزیع کنندگان نیاز بازار داخلی را با تولیدات داخلی تامین نماید.

در حال حاضر ایران، سوریه و هندوستان از عمده‌ترین و اصلی ترین تولیدکنندگان سیاه دانه در جهان می باشند.
از طرفی در ایران کشت و تولید گیاه سیاهدانه در استان های اراک و اصفهان صورت می گیرد. اما به دلیل کاهش بارندگی در سال های اخیر به سمت شمال کشور پیش رفت است.
مرغوب بودن سیاه دانه و قیمت آن در خرید توسط مشتریان بسیار حائز اهمیت می باشد.
در حالت کلی، قیمت و کیفیت دو رکن اساسی در خرید و فروش این گیاه در بازار فروش است.
جهت خرید و استعلام قیمت سیاه دانه گلستان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

قیمت سیاه دانه گلستان

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin