خانه / سیاه دانه / قیمت عمده سیاه دانه اصل

قیمت عمده سیاه دانه اصل

قیمت عمده سیاه دانه اصل

سیاه دانه اصل که یک گیاه دارویی خوب که سرشار از خواص گوناگون که برای درمان هزار درد مفید است. این‌دانه ها کمی تلخ بوده و در صنایع مختلف کاربرد دارد و به صورت های مختلفی به مصرف می رسد. از عصاره این دانه ها و روغن آن استفاده می شود. گیاه سیاه دانه به صورت خودرو در بسیاری از استان های ما می روید و قابل برداشت است. در طب سنتی بر مصرف سیاهدانه بسیار اصرار می ورزند و آن را سرچشمه جوانی می دانند. با افزایش آگاهی مردم به خواص بی نظیر این دانه های روغنی از بازار فروش پر رونق برخوردار می باشد.

برای کسب قیمت عمده سیاه دانه اصل کافیست با شماره های موجود در سایت در ارتباط باشید.

روش تشخیص گیاه سیاهدانه

روش تشخیص گیاه سیاهدانه

گیاه سیاهدانه یک ساله است یعنی وقتی که رشد کرد و دانه های آن رسید این‌گیاه از بین می رود و سال دیگر مجددا رشد می کند. این گیاه دارای گل های یاسی رنگ یا سفید می باشد و گل ها به مرور به دانه های سیاه تبدیل می شوند.

گذشتگان از سیاهدانه مانند دارو استفاده می کردند. سیاه دانه اصل آنتی اکسیدان زیادی دارد و برای درمان سرطان‌ها مفید می باشد. این دانه گیاهی ارزشمند برای روده ها خواص درمانی دارد و سبستم ایمنی بدن را تقویت می کند. از روغن این دانه گیاهی که رنگ سیاهی دارد برای درد مفاصل استفاده می گردد به این صورت که باید زانو ها و آرنج را با آن چرب کرده و مالش دهیم.

مصرف سیاهدانه در غذا ها به صورت ادویه می باشد و تولید کنندگان پس از تولید محصول آن را در سایت های اینترنتی در معرض دید کاربران قرار می دهد و خواص آن را نیز بازگو می کند. برای جست و جو در فضای مجازی و شناخت این گیاه می توانید مطالب موجود در این سایت را بررسی کنید. همچنین جهت کسب قیمت سیاه دانه اصل با ما در ارتباط باشید.

قیمت روز انواع سیاه دانه اصل

قیمت روز انواع سیاه دانه اصل

انواع سیاه دانه اصل در کشور ما متناسب با نیاز مصرف کننده عرضه می شود. از سیاهدانه به شکل های مختلفی استفاده می گردد خود سیاه دانه را می توان به صورت دانه ای قبل از صبحانه مصرف کرد و حتی آن را تبدیل به پودر کرد و داخل غذا پاشید .همچنین سیاهدانه به صورت روغن هم وجود دارد.

برای فروش سیاهدانه و صادر کردن آن به خارج از کشور می توان از طریق سایت های اینترنتی اقدام کرد. مجموعه داپیدو با تلاش گسترده در حوزه فروش سیاه دانه تلاش نموده تا قیمت عمده آن را در کمترین حد ممکن نگه دارد. مصرف کننده در این خرید مستقیم با تولید کننده در ارتباط می باشد و خرید خیلی به صرفه تر خواهد بود. در خرید مستقیم چون‌ با حذف واسطه ها قیمت کالا کمتر می شود و زمانی برای این خرید صرف نمی شود.

سیاه دانه اصل و تازه برای تنظیم فشار خون بسبار مفید است و مصرف مرتب و مداوم‌ آن فشار را ثابت نگه می دارد و باعث کاهش وزن می شود همچنین برای بیماری درد مفاصل هم بسیار خوب است و حتی روغن مالشی سیاهدانه نیز استفاده می گردد.

برای خرید سیاه دانه با قیمت عمده مناسب با شماره های موجود در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin