خانه / سیاه دانه / قیمت عمده سیاه دانه زمستان سال 1401

قیمت عمده سیاه دانه زمستان سال 1401

قیمت عمده سیاه دانه زمستان سال 1401

در کشورهای همچون مصر، هند و ایران سیاه دانه بسیار کشت می شود و به خوبی رشد می کند، تجارت و صادارات این محصول از این کشور ها بیشتر رواج دارد و قیمت عمده بسیار مناسبی را دارند. سیاه دانه ایرانی نسبت به دیگر کشورها قیمت بسیار کمتری دارد به دلیل تولید زیاد این محصول است.

کیفیت سیاهدانه به میزان درصد خلوص و رنگ دانه ها و میزان روغن آن بستگی دارد. هرچه محصول درصد روغن بیشتری داشته باشد و تمییز تر باشد با کیفیت و قیمت بیشتری هم خواهد داشت. البته هم اکنون این گیاه در خیلی از کشور های دنیا مانند جوب اروپا، غرب آسیا و شمال آفریقا کاشت می شود.

به خاطر بحث صادراتی این محصول جز کالاهایی تجارتی قرار میگیرد و چون مصرف دارویی دارد مشتریان فراوانی دارد. برای آگاهی از قیمت عمده سیاه دانه ایرانی به شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

قیمت فروش سیاه دانه

قیمت فروش سیاه دانه

محصولی که خواص دارویی و غذایی بسیار زیادی دارد به مراتب از ارزش فروش بالاتری نیز برخوردار می باشد. سیاه به دلیل این که دانه شرایط تولید دشواری دارد، هزینه های جانبی از کاشت تا فروش آن موجب افزایش قیمت عمده آن می شود. تحقیقات نشان می دهد محصول سیاه دانه از تجارت خوبی برخوردار است و منبع درآمد خوبی به حساب می آید.

این محصول منبع خوبی از ویتامین ها و مواد معدنی هست. جالب است بدانید که در کنار کشورما ایران، هندوستان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و کشت کنندگان این گیاه دارویی می باشد. این محصول تنوع کاربردی و غذایی و دارویی بسیاری دارد. در پخت و پز ها و چاشنی ها از سیاهدانه بسیار استفاده می شود. روغن این محصول کاربرد زیادی در ساخت شامپو ها و محصولات سلامتی پوست و عطرها دارد.

فروش و صادرات سیاه دانه به قدری ارزش اقتصادی دارد که کشورهای همچون ترکیه برای اینکه در صادرات سیاه دانه وارد جنگ با هندوستان شود زمین های سیاه دانه خود را افزایش داده و از سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۸ سود فراوانی از صادرات سیاه دانه کسب نموده است. همچنین قیمت عرضه عمده سیاه دانه به دلیل رقابت شدید با کاهش چشمگیری همراه بوده است.

ارزش اقتصادی سیاه دانه

ارزش اقتصادی سیاه دانه

بر اساس پیش بینی ها کشوری مانند آمریکا مقدار تولید سیاه دانه و روغن خود را در سال ۲۰۲۵ به ارزش ۲۵ میلیون دلار خواهد رساند. بر اساس این پیش بینی آمریکا جز رقبای بزرگ کشورهای تولید کننده خواهد شد، اما با تولید روز افزون این گیاه دارویی در ایران بخصوص در سال های 1400 و 1401 ایران در کنار، هندوستان از کشورهای بزرگ تولید این گیاه دارویی است.

کشوری مانند ایران که مصرف زیادی در داروهای گیاهی مثل سیاه دانه دارد تولید و فروش آن منبع درامد خوبی برای کشاورزان است. قیمت عمده سیاه دانه در ایران بسیار مناسب تر از نوع وارداتی می باشد از همین رو با استقبال خوبی همراه شد.

قیمت  عمده سیاه دانه

قیمت  عمده سیاه دانه

سیاه دانه در این مجموعه در حجم عمده به قیمت تولیدی به فروش می رسد. اگر به دنبال مناسب ترین قیمت هستید کافیستدر این سایت به شماره های موجود تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. مجموعه داپیدو با همکاری مستقیم با کشاورزان محصولی با کیفیت و ارزان را عرضه می کند.

این محصول ارزشمند همواره مورد توجه مردم می باشد و کشور های زیادی خواهان به دست آوردن این محصول هستند. سیاهدانه به عنوان یک محصول استراتژیک می تواند صرفه اقتصادی و سود بسیاری را برای تولید کنندگان آن داشته باشد. چراکه این گیاه دارویی در صنایع مختلف دارویی، آرایشی و بهداشتی و … کاربرد دارد.

اگر شما دقت کرده باشید در بازار گیاهان دارویی فروش عمده قیمت کمتری دارد، در عرضه سیاه دانه نیز همین گونه است. اگر متقاضی خرید عمده این گیاه دارویی هستید کمترین قیمت ممکن را در مجموعه ما تجربه کنید. برای خرید کافیست با مشاورین فروش مجموعه در ارتباط باشید.

قیمت سیاه دانه در ایران

قیمت سیاه دانه در ایران

در خیلی از کشورهای دنیا و شهرهای جهان گیاهان دارویی به صورت وفور یافت می شود. قیمت سیاه دانه در ایران نسبت به انواع وارداتی بسیار کمتر می باشد. ممکن است در سال های آینده به دلیل تولید کم قیمت افزایش یابد. مردم از مزیت‌های این گیاه ارزشمند با خبر هستند و میزان تولید و کشت این محصول در تمام نقاط دنیا درحال افزایش است.

در ایران می توان با افزایش زمین های کشت سیاه دانه به رقبای جدی مصر و هندوستان اضافه شود و با افزایش صادرات این محصول ارزشمند سود فراوانی را حاصل کشور خود بکند. این مجموعه تماماً در اختیار شما مشتریان عزیز است که بهترین سیاه دانه را به قیمت عمده از تولیدی برای شما تهیه کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin