خانه / قیمت عمده سیاه دانه / قیمت عمده سیاه دانه مشهد

قیمت عمده سیاه دانه مشهد

قیمت عمده سیاه دانه مشهد

برای استعلام قیمت خرید عمده سیاه دانه مشهد در کشور می توانید از طریق همین سایت فروش اقدام کنید. تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آخرین قیمت این گیاه مرغوب را به راحتی به دست آورید. با در اختیار داشتن اطلاعات دقیق و معتبر می توانید سیاهدانه ی مورد نیاز خود را در مقدار دلخواه و با اطمینان بیشتری تهیه کنید.

جهت کسب قیمت سیاه دانه مشهد با شماره های موجود در ارتباط باشید.

نحوه تولید گیاه سیاه دانه

نحوه تولید گیاه سیاه دانه

سیاه دانه مشهد همان طور که از نام آن مشخص است نوعی گیاه است که دارای دانه های سیاه و روغنی می باشد. دانه ها سرشار از خاصیت می باشند از این رو فرآورده های مختلفی از این دانه ها به دست می آید. فرآورده های سیاهدانه بسیار پر خاصیت می باشد. اکثر افراد فقط با همان دانه های سیاه و روغنی آشنا هستند به همین دلیل ما قصد داریم برای معرفی بهتر این محصول نحوه تولید گیاه سیاهدانه را شرح دهیم تا بیشتر با این گیاه آشنا شوید.

اولین نکته ای که برای پرورش گیاه سیاه دانه باید به آن اشاره کنیم این است که این گیاه تنها در مناطق معتدل و سرد امکان رشد دارد به همین دلیل فقط در مناطق خاصی از کشور عزیز ما ایران امکان پرورش این محصول به صورت گسترده وجود دارد. گرمای بیش از حد مانع رشد بوته ی سیاهدانه می شود از این رو بهترین دما را 21 درجه سانتیگراد تخمین زده اند.

خاکی که سیاه دانه در آن کشت می شود باید از نظر مواد آلی و آهن غنی باشد. چرا که سیاهدانه در خاک های ضعیف امکان رشد ندارد و یا اینکه محصول نهایی بسیار بی کیفیت و فاقد ارزش غذایی خواهد شد. گیاه سیاهدانه نیاز به آبیاری زیادی ندارد. چرا که آبیاری بیش از حد باعث از بین رفتن ریشه ی گیاه می شود معمولا اکثر کشاورزان محصول سیاهدانه ی خود را تنها با آب باران پرورش می دهند. خاک اگر دارای درصد کمی از نمک باشد گیاه را به طور کامل از بین می برد در نتیجه مطمئن شوید که زمین فاقد نمک باشد.

قیمت فروش  عمده سیاه دانه مشهد

قیمت فروش  عمده سیاه دانه مشهد

فروش عمده سیاه دانه مشهد به صورت مستقیم و غیر مستقیم در مجموعه داپیدو صورت می گیرد. از این رو امکان تهیه ی این محصولات از هر نقطه ای در کشور به صورت برابر برای همه ی افراد فراهم است. گیاه سیاه دانه در بسته های حرفه ای و به صورت کاملا تازه توزیع می شود. از این رو مشتریان می توانند با اطمینان کامل آنها را سفارش دهند.

قیمت خرید سیاه دانه مشهد نسبت به کیفیت و ارزش غذایی که این محصول دارد کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد و امکان تهیه ی آن برای همه ی افراد فراهم است. جهت ثبت سفارش با مشاورین فروش مجموعه در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin