خانه / لوبیا چیتی / قیمت لوبیا چیتی تازه در خرید عمده

قیمت لوبیا چیتی تازه در خرید عمده

بازار خرید و فروش لوبیا چیتی به دلیل افزایش مصرف آن از سطح شهرها به سایتهای اینترنتی و شبکه های مجازی راه یافت به گونه ای که بیشتر خرید و فروش محصولات کشاورزی از طریق اینترنت صورت می گیرد و علت اصلی آن هم سرعت در عرضه محصولات و کاهش هزینه ها و قیمت محصولات در تجارت الکترونیکی می باشد. تجارت الکترونیک کمک بسیاری به فروش و صادرات محصولات در جهان کرده است. قیمت لوبیا چیتی به دلیل افزایش مصرف و تقاضای بالا بیشتر شد.

لوبیا چیتی که بهترین منبع جایگزین پروتئین و سایر مواد مغذی در نظر گرفته می شود. این محصول در کشور ما ایران تولید می شود و قیمت فروش مناسبی دارد. جهت خرید عمده و استعلام قیمت لوبیا چیتی می توانید در این سایت به شماره های موجود تماس بگیرید.

قیمت لوبیا چیتی در خرید عمده

بازار لوبیاچیتی تازه

بازار لوبیاچیتی تازه

پیش بینی می شود که بازار لوبیا چیتی با نرخ رشد 45% در سال های (2022- 2027) را ثبت کند. علت افزایش مصرف حبوبات تغییر سبک مصرف غذایی خانواده ها و کاهش مصرف گوشت می باشد. لوبیا جز اولین گزینه ایده آل مناسب برای یک غذای خانگی در یک آشپزخانه را تشکیل می دهد. همچنین با گسترش بیماری های قلبی و کاهش مصرف گوشت قرمز، لوبیا بهترین جایگرین می باشد. لوبیا چیتی ارزش غذایی بالا و قیمت خرید مناسبتری دارد و در پخت همه غذاها نیز می توان استفاده نمود.

در ایران در بیشتر مناطقی که بارش باران فراوان دارند این محصول کشت و تولید می شود. لوبیا حاوی مقدار بالایی از فیبر و پروتئین است که آن را برای افراد دیابتی و همچنین افرادی که می خواهند مصرف گوشت خود را کاهش دهند ایده آل است. همچنین روند افزایش مصرف حبوبات ممکن است به دلیل انتخاب رژیم‌های غذایی گیاهی به جای گوشت باشد.

بازار فروش لوبیا در آسیا و اقیانوسیه به گونه ای است که میانمار یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان لوبیا در سطح جهان است. در کشور ما ایران به دلیل کاهش بارندگی در سال های اخیر و کاهش آب های سطحی کشت این محصول کاهش چشمگیری داشت که موجب افزایش قیمت لوبیا چیتی در سال جاری نیز شد.

قیمت خرید لوبیا چیتی

قیمت خرید لوبیا چیتی

در بررسی چند دوره قیمت لوبیا چیتی و صادرات آن حکایت از کاهش قیمت جهانی را دارد که در کشور ما عکس آن را به دلیل تغییرات ارزی مشاهده می کنیم. بارزترین نرخ رشد در سال 2016 با 0.3 درصد افزایش نسبت به سال قبل به ثبت رسید. در دوره مورد بررسی، متوسط قیمت‌های صادراتی لوبیا به حداکثر خود به 1083 دلار در هر تن در سال 2014 رسید. با این حال، از سال 2015 تا 2018، قیمت های صادراتی در رقم پایین تری باقی ماند.

همچنین در این بررسی ها تفاوتی در میانگین قیمت ها در بین کشورهای عمده صادرکننده وجود داشت. در سال 2018، کشوری که بالاترین قیمت را داشت، چین (1422 دلار در هر تن) بود، در حالی که میانمار (548 دلار در هر تن) در میان کمترین ها قرار داشت. علت اصلی این تفاوت قیمت ها میزان عرضه و تقاضا در بازار می باشد.

در کشور ما ایران به دلیل افزایش نرخ ارز که تاثیر مستقیم بر قیمت تولیدات داخلی می گذارد، قیمت لوبیا چیتی هم هرساله روند افزایشی دارد. جهت استعلام قیمت روز این محصول می توانید با مشاورین فروش مجموعه در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin