خانه / پخش عمده سیاه دانه / پخش عمده سیاه دانه اصل یزد

پخش عمده سیاه دانه اصل یزد

پخش عمده سیاه دانه اصل یزد

سیاه دانه اصل یکی از بهترین گزینه ها برای تنظیم دوران قاعدگی می باشد. هم چنین خاصیت قاعده آوری دارد طوری که با خوردن آن زمان قاعده را کاملا تنظیم می کند. پخش انواع سیاه دانه یزد به بازار پر فروش و سود آور می باشد. زیرا این نوع داروی گیاهی ارزش غذایی بالایی دارد و هم چنین از خاصیت دارویی و درمانی بی نظیری برخوردار می باشد. از این رو بیشتر افراد آن را خریداری می کنند و از فواید آن بهره مند می شود.

برای خرید سیاه دانه اصل با کیفیت از مرکز پخش عمده با شماره های موجود تماس بگیرید.

طرز تهیه سیاهدانه مرغوب

طرز تهیه سیاهدانه مرغوب

برای تهیه سیاه دانه اصل کافی است اول بذر مرغوب سیاه دانه را کاشت. چراکه کاست بذر بی کیفیت و عقیم در میزان برداشت محصول تاثیر بسزایی دارد. بعد کاشت بذر مرغوب رسیدگی و مراحل داشت تا برداشت بسیار مهم می باشد. یکی از مراحل که باید توجه ویژه ای به آن شود وجین علف های هرز می باشد.

به علت این که سیاه دانه یک دانه روغنی با ارزش می باشد وجود بذر علف هرز از کیفیت آن می کاهد. فرآیند کودهی، آبیاری منظم، سله شکنی و حذف علف هرز برای رشد خوب گیاه بسیار مهم می باشند تا خوب رشد کند و تا قد حدود 61 تا 71 شود که باید در زمستان بذر آن را کشت و در هوای گرمسیری از اواسط فروردین تا اول خرداد گلدهی آن شروع می شود ولی در هوای معتدل و رو به سرد از اواسط اردیبهشت تا اول تیر گلدهی ادامه میابد که معمولا کاشت تا برداشت آن حدود سه ماه به طول می انجامد.

در صورتی که خاک مناسب نباشد و کمبود آهن داشته باشد گیاهان آن زرد رنگ می شود. نباید خاک شور باشد زیرا تحمل این نوع خاک ها را ندارد و زود از بین می رود. اگر مکانی که سیاه دانه رشد کرده باران کافی ببارد نیازی به آبیاری نیست و خود به خوبی رشد می کند. اگر باران سبک و کم باشد هر چهار روزی مقداری آب نیاز می باشد تا به خوبی رشد کند و سیاه دانه زیادی را تحویل بدهد.

زمانی که کپسول های گیاه کاملا زرد شد بدانید که وقت برداشت محصول می باشد. باید کپسول ها را جدا نمود و سیاه دانه را خارج نمود یا می توان گیاه را کاموا زد و تا حدودی بوجری نمود که تا حدودی با این کار سیاه دان ها تمییز می شوند.

قیمت سیاه دانه اصل در پخش عمده

قیمت سیاه دانه اصل یزد را می توان از طریق سایت آنلاین بررسی کرد. برای کسب اطلاعات در سایت از قبیل قیمت خرید سیاهدانه یا نحوه خرید و دریافت محصول با مشاورین این مجموعه در ارتباط باشید. همیشه قیمت های که به مشتریان ارائه می شود به روز می باشد گرچه در این مجموعه افزایش قیمت نداریم.

مجموعه داپیدو با فروش و پخش مستقیم سیاهدانه به سراسر کشور از افزایش قیمت آن جلوگیری نموده و به دنبال خریدی آسان و مطمعن برای مشتریان خود می باشد.

قیمت انواع سیاه دانه یزد را می توان از طریق شرکت تولید جست و جو کرد. در شرکت تولید با توجه به زحمت و فرآیند تولید قیمت ها را تعیین می کنند و به تمام مراکز خرید و بازار فروش عرضه می کند و در نهایت با جست آن می توان ارزان ترین محصول را یافت. اگر به دنبال سیاه دانه اصل ارزان قیمت هستید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سجاد احمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120780322

phone icon شماره تماس: 09134431028

phone icon شماره تماس: 09134431029

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

aparat icon کانال آپارات: dapido@

telegram icon تلگرام: dapido@

instagram icon اینستاگرام: dapido.ir@

email icon ایمیل: Dapidoseed@gmail.com

درباره ی admin